Konvertor valuta


Iznos: Valuta:
ValutaNazivSrednji kursRezultat konverzijeDatum
RSDDinar1.000022.09.2017
EUREvro119.135522.09.2017
CHFŠvajcarski franak102.915922.09.2017
USDAmerički dolar99.595022.09.2017
GBPFunta sterlinga135.258322.09.2017
AUDAustralijski dolar78.923822.09.2017
CADKanadski dolar80.890522.09.2017
DKKDanska kruna16.006422.09.2017
JPYJen89.060022.09.2017
NOKNorveška kruna12.768522.09.2017
SEKŠvedska kruna12.498722.09.2017
RUBRuska rublja1.720022.09.2017
CNYKineski juan15.118722.09.2017
HUFForinta38.408522.09.2017
KWDKuvajtski dinar330.198222.09.2017
HRKHrvatska kuna15.914722.09.2017
BAMKonvertibilna marka60.913022.09.2017
PLNZlot27.875822.09.2017
ATSŠiling8.657922.09.2017
BEFBelgijski franak295.329222.09.2017
FIMFinska marka20.037222.09.2017
FRFFrancuski franak18.162122.09.2017
DEMNemačka marka60.913022.09.2017
GRDDrahma34.962722.09.2017
IEPIrska funta151.270922.09.2017
ITLItalijanska lira6.152822.09.2017
LUFLuksemburški franak295.329222.09.2017
PTEPortugalski eskudo59.424522.09.2017
ESPŠpanska pezeta71.601922.09.2017
CZKČeška kruna4.565822.09.2017


Kako funkcioniše konvertor valuta?
U polje iznos unesite željeni iznos, u padajućoj listi izaberite valutu koju menjate, a zatim klik na dugme za konverziju. Zadati iznos se automatski konvertuje u sve valute prikazane u tabeli. Vrednosti valuta se obračunavaju po srednjem kursu Narodne Banke Srbije važećem za datum prikazanom u koloni datum.


Pogledajte još i:
Zvanični kurs
Indikativni kurs
AERO :: 1.353 :: -0,15    CCNB :: 10.400 :: 0,23    DNOS :: 1.300 :: 0,00    ENHL :: 1.220 :: 0,00    EPEN :: 17.499 :: 16,57    FITO :: 2.750 :: 0,00    INSJ :: 8.589 :: -0,41    KMBN :: 1.917 :: -1,13    KOPB :: 7.543 :: -1,33    NIIS :: 672 :: -1,18    SJPT :: 310 :: -18,42    VDAV :: 4.055 :: 0,00    VITL :: 704 :: -6,26    Beogradska Berza a.d.
CTVB :: 510 :: 0,00    MNHL :: 1.120 :: 40,00    RUDO :: 149 :: 0,00    SNCE :: 3.500 :: 0,00    Beogradska Berza a.d.
Cena zlata na dan 22.09.2017
1297.38 USD za Uncu      Promena: 0.88 %
Cena srebra na dan 22.09.2017
16.99 USD za Uncu      Promena: 0.12 %