Konvertor valuta


Iznos: Valuta:
ValutaNazivSrednji kursRezultat konverzijeDatum
RSDDinar1.000021.07.2017
EUREvro120.613521.07.2017
CHFŠvajcarski franak109.004521.07.2017
USDAmerički dolar103.708921.07.2017
GBPFunta sterlinga134.523221.07.2017
AUDAustralijski dolar81.877321.07.2017
CADKanadski dolar82.341321.07.2017
DKKDanska kruna16.217221.07.2017
JPYJen92.608621.07.2017
NOKNorveška kruna12.882321.07.2017
SEKŠvedska kruna12.607621.07.2017
RUBRuska rublja1.758721.07.2017
CNYKineski juan15.327121.07.2017
HUFForinta39.478121.07.2017
KWDKuvajtski dinar342.360221.07.2017
HRKHrvatska kuna16.273021.07.2017
BAMKonvertibilna marka61.668721.07.2017
PLNZlot28.585521.07.2017
ATSŠiling8.765321.07.2017
BEFBelgijski franak298.993121.07.2017
FIMFinska marka20.285721.07.2017
FRFFrancuski franak18.387421.07.2017
DEMNemačka marka61.668721.07.2017
GRDDrahma35.396521.07.2017
IEPIrska funta153.147621.07.2017
ITLItalijanska lira6.229221.07.2017
LUFLuksemburški franak298.993121.07.2017
PTEPortugalski eskudo60.161821.07.2017
ESPŠpanska pezeta72.490221.07.2017
CZKČeška kruna4.627821.07.2017


Kako funkcioniše konvertor valuta?
U polje iznos unesite željeni iznos, u padajućoj listi izaberite valutu koju menjate, a zatim klik na dugme za konverziju. Zadati iznos se automatski konvertuje u sve valute prikazane u tabeli. Vrednosti valuta se obračunavaju po srednjem kursu Narodne Banke Srbije važećem za datum prikazanom u koloni datum.


Pogledajte još i:
Zvanični kurs
Indikativni kurs
AERO :: 1.300 :: -0,15    CCNB :: 9.300 :: 3,33    ENHL :: 1.484 :: 0,27    EPIN :: 2.300 :: 7,13    GLOS :: 110 :: -6,78    IMPL :: 3.782 :: 2,22    KOPB :: 2.932 :: 0,00    MTLC :: 1.823 :: 2,13    NIIS :: 671 :: 1,05    SJPT :: 398 :: 1,53    TGAS :: 11.048 :: 4,37    VZAS :: 140 :: -6,04    Beogradska Berza a.d.
ERZJ :: 800 :: 0,00    HMBG :: 450 :: -2,17    RUDO :: 149 :: 0,00    VDPC :: 4.000 :: 0,00    Beogradska Berza a.d.
Cena zlata na dan 21.07.2017
1254.90 USD za Uncu      Promena: 0.57 %
Cena srebra na dan 21.07.2017
16.51 USD za Uncu      Promena: 1.1 %