Konvertor valuta


Iznos: Valuta:
ValutaNazivSrednji kursRezultat konverzijeDatum
RSDDinar1.000026.05.2017
EUREvro122.820826.05.2017
CHFŠvajcarski franak112.586726.05.2017
USDAmerički dolar109.622326.05.2017
GBPFunta sterlinga141.254526.05.2017
AUDAustralijski dolar81.484026.05.2017
CADKanadski dolar81.279126.05.2017
DKKDanska kruna16.500426.05.2017
JPYJen98.335326.05.2017
NOKNorveška kruna13.023026.05.2017
SEKŠvedska kruna12.606126.05.2017
RUBRuska rublja1.930626.05.2017
CNYKineski juan15.978826.05.2017
HUFForinta39.927426.05.2017
KWDKuvajtski dinar361.025326.05.2017
HRKHrvatska kuna16.505126.05.2017
BAMKonvertibilna marka62.797326.05.2017
PLNZlot29.406926.05.2017
ATSŠiling8.925726.05.2017
BEFBelgijski franak304.464826.05.2017
FIMFinska marka20.657026.05.2017
FRFFrancuski franak18.723926.05.2017
DEMNemačka marka62.797326.05.2017
GRDDrahma36.044326.05.2017
IEPIrska funta155.950226.05.2017
ITLItalijanska lira6.343226.05.2017
LUFLuksemburški franak304.464826.05.2017
PTEPortugalski eskudo61.262826.05.2017
ESPŠpanska pezeta73.816826.05.2017
CZKČeška kruna4.641226.05.2017


Kako funkcioniše konvertor valuta?
U polje iznos unesite željeni iznos, u padajućoj listi izaberite valutu koju menjate, a zatim klik na dugme za konverziju. Zadati iznos se automatski konvertuje u sve valute prikazane u tabeli. Vrednosti valuta se obračunavaju po srednjem kursu Narodne Banke Srbije važećem za datum prikazanom u koloni datum.


Pogledajte još i:
Zvanični kurs
Indikativni kurs
AERO :: 1.257 :: -3,31    ALFA :: 35.001 :: 0,00    DINNPB :: 2.747 :: 1,48    ENHL :: 1.410 :: -5,87    EPIN :: 1.600 :: 0,00    FITO :: 2.600 :: -3,70    IMPL :: 3.356 :: -2,19    KMBN :: 1.805 :: -2,33    KMBNPB :: 990 :: 7,49    KOPB :: 2.751 :: 22,27    LSTA :: 595 :: -8,46    NIIS :: 736 :: -0,67    SJPT :: 491 :: -1,80    TGAS :: 10.901 :: -1,92    TIGR :: 60 :: 0,00    TKVO :: 89 :: 15,58    VZAS :: 175 :: -2,78    Beogradska Berza a.d.
AKDM :: 250 :: 0,00    BNTC :: 14.500 :: 0,00    GRZA :: 879 :: 0,00    JGPK :: 2.000 :: 0,15    JNRB :: 900 :: 0,00    MBLS :: 5.499 :: 9,96    PMLI :: 400 :: -6,98    PSSU :: 1.000 :: 0,00    RUDO :: 149 :: 0,00    TRGOM :: 570 :: 0,00    UTSI :: 685 :: 5,38    Beogradska Berza a.d.
Cena zlata na dan 26.05.2017
1267.05 USD za Uncu      Promena: 1.45 %
Cena srebra na dan 26.05.2017
17.35 USD za Uncu      Promena: 1.11 %