Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 25.01.2021
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU117.2390117.5918117.9446+0.01%25.01.2021
CHFŠvajcarska108.7460109.0732109.4004-0.06%25.01.2021
USDSAD96.231696.521296.8108-0.1%25.01.2021
GBPV.Britanija132.0259132.4232132.8205+0.05%25.01.2021
AUDAustralija74.522774.746974.9711+0.01%25.01.2021
CADKanada75.858376.086676.3149-0.17%25.01.2021
DKKDanska15.758615.806015.8534+0.03%25.01.2021
JPYJapan92.818593.097893.3771-0.18%25.01.2021
NOKNorveška11.365211.399411.4336-0.5%25.01.2021
SEKŠvedska11.625511.660511.6955-0.04%25.01.2021
RUBRuska Fed.1.28421.28811.2920-1.06%25.01.2021
CNYKina14.867314.912014.9567-0.09%25.01.2021
HUFMađarska32.784132.882732.9813-0.1%25.01.2021
KWDKuvajt317.8071318.7634319.7197-0.04%25.01.2021
HRKHrvatska15.477515.524115.5707-0.07%25.01.2021
BAMBiH59.943360.123760.3041+0.01%25.01.2021
PLNPoljska25.812725.890425.9681-0.12%25.01.2021
ATSAustrija-8.5457-+0.01%25.01.2021
BEFBelgija-291.5025-+0.01%25.01.2021
FIMFinska-19.7775-+0.01%25.01.2021
FRFFrancuska-17.9268-+0.01%25.01.2021
DEMNemačka-60.1237-+0.01%25.01.2021
GRDGrčka-34.5097-+0.01%25.01.2021
IEPIrska-149.3108-+0.01%25.01.2021
ITLItalija-6.0731-+0.01%25.01.2021
LUFLuksemburg-291.5025-+0.01%25.01.2021
PTEPortugalija-58.6545-+0.01%25.01.2021
ESPŠpanija-70.6741-+0.01%25.01.2021
CZKČeška4.49384.50734.5208+0.09%25.01.2021

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 1.08 1.22 0.89 1.57 1.55 126.31 10.32 10.08 91.29
1 CHF = 0.93 1 1.13 0.82 1.46 1.43 117.16 9.57 9.35 84.68
1 USD = 0.82 0.88 1 0.73 1.29 1.27 103.68 8.47 8.28 74.93
1 GBP = 1.13 1.21 1.37 1 1.77 1.74 142.24 11.62 11.36 102.81
1 AUD = 0.64 0.69 0.77 0.56 1 0.98 80.29 6.56 6.41 58.03
1 CAD = 0.65 0.7 0.79 0.57 1.02 1 81.73 6.67 6.53 59.07
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.08 0.08 0.72
1 NOK = 0.1 0.1 0.12 0.09 0.15 0.15 12.24 1 0.98 8.85
1 SEK = 0.1 0.11 0.12 0.09 0.16 0.15 12.53 1.02 1 9.05
1 RUB = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.02 0.02 1.38 0.11 0.11 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 25.01.2021

Indikativni kurs
Konvertor valuta