Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 25.09.2020
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU117.2431117.5959117.9487+0.01%25.09.2020
CHFŠvajcarska108.3577108.6838109.0099-0.5%25.09.2020
USDSAD100.4826100.7850101.0874-0.08%25.09.2020
GBPV.Britanija128.1206128.5061128.8916+0.29%25.09.2020
AUDAustralija70.948971.162471.3759+0.28%25.09.2020
CADKanada75.257175.483675.7101+0.32%25.09.2020
DKKDanska15.747715.795115.8425-0.01%25.09.2020
JPYJapan95.319695.606495.8932-0.07%25.09.2020
NOKNorveška10.585310.617210.6491+0.34%25.09.2020
SEKŠvedska11.038111.071311.1045-0.91%25.09.2020
RUBRuska Fed.1.30091.30481.3087-0.26%25.09.2020
CNYKina14.730514.774814.8191-0.08%25.09.2020
HUFMađarska32.241532.338532.4355+0.62%25.09.2020
KWDKuvajt327.5862328.5719329.5576-0.1%25.09.2020
HRKHrvatska15.515915.562615.6093-0%25.09.2020
BAMBiH59.945460.125860.3062+0.01%25.09.2020
PLNPoljska25.745625.823125.9006-0.73%25.09.2020
ATSAustrija-8.5460-+0.01%25.09.2020
BEFBelgija-291.5126-+0.01%25.09.2020
FIMFinska-19.7782-+0.01%25.09.2020
FRFFrancuska-17.9274-+0.01%25.09.2020
DEMNemačka-60.1258-+0.01%25.09.2020
GRDGrčka-34.5109-+0.01%25.09.2020
IEPIrska-149.3160-+0.01%25.09.2020
ITLItalija-6.0733-+0.01%25.09.2020
LUFLuksemburg-291.5126-+0.01%25.09.2020
PTEPortugalija-58.6566-+0.01%25.09.2020
ESPŠpanija-70.6766-+0.01%25.09.2020
CZKČeška4.31904.33204.3450-0.46%25.09.2020

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 1.08 1.17 0.92 1.65 1.56 123 11.08 10.62 90.13
1 CHF = 0.92 1 1.08 0.85 1.53 1.44 113.68 10.24 9.82 83.3
1 USD = 0.86 0.93 1 0.78 1.42 1.34 105.42 9.49 9.1 77.24
1 GBP = 1.09 1.18 1.28 1 1.81 1.7 134.41 12.1 11.61 98.49
1 AUD = 0.61 0.65 0.71 0.55 1 0.94 74.43 6.7 6.43 54.54
1 CAD = 0.64 0.69 0.75 0.59 1.06 1 78.95 7.11 6.82 57.85
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.09 0.09 0.73
1 NOK = 0.09 0.1 0.11 0.08 0.15 0.14 11.11 1 0.96 8.14
1 SEK = 0.09 0.1 0.11 0.09 0.16 0.15 11.58 1.04 1 8.49
1 RUB = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.02 0.02 1.36 0.12 0.12 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 25.09.2020

Indikativni kurs
Konvertor valuta