Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 24.06.2022
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU117.0914117.4437117.7960+0.03%24.06.2022
CHFŠvajcarska115.5545115.9022116.2499+0.31%24.06.2022
USDSAD111.0608111.3950111.7292+0.28%24.06.2022
GBPV.Britanija136.3430136.7533137.1636+0.48%24.06.2022
AUDAustralija76.735976.966877.1977+0.58%24.06.2022
CADKanada85.530585.787986.0453+0.12%24.06.2022
DKKDanska15.735815.783115.8304+0.02%24.06.2022
JPYJapan82.412382.660382.9083+0.79%24.06.2022
NOKNorveška11.174111.207711.2413+0.24%24.06.2022
SEKŠvedska10.936110.969011.0019-0.22%24.06.2022
RUBRuska Fed.2.07252.07872.0849-0.34%24.06.2022
CNYKina16.589716.639616.6895+0.57%24.06.2022
HUFMađarska29.281629.369729.4578-0.89%24.06.2022
KWDKuvajt362.2877363.3778364.4679+0.34%24.06.2022
HRKHrvatska15.543615.590415.6372-0.07%24.06.2022
BAMBiH59.867960.048060.2281+0.03%24.06.2022
PLNPoljska24.888224.963125.0380-0.06%24.06.2022
ATSAustrija-8.5350-+0.03%24.06.2022
BEFBelgija-291.1353-+0.03%24.06.2022
FIMFinska-19.7526-+0.03%24.06.2022
FRFFrancuska-17.9042-+0.03%24.06.2022
DEMNemačka-60.0480-+0.03%24.06.2022
GRDGrčka-34.4662-+0.03%24.06.2022
IEPIrska-149.1227-+0.03%24.06.2022
ITLItalija-6.0655-+0.03%24.06.2022
LUFLuksemburg-291.1353-+0.03%24.06.2022
PTEPortugalija-58.5807-+0.03%24.06.2022
ESPŠpanija-70.5851-+0.03%24.06.2022
CZKČeška4.72874.74294.75710%24.06.2022

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 1.01 1.05 0.86 1.53 1.37 142.08 10.48 10.71 56.5
1 CHF = 0.99 1 1.04 0.85 1.51 1.35 140.22 10.34 10.57 55.76
1 USD = 0.95 0.96 1 0.81 1.45 1.3 134.76 9.94 10.16 53.59
1 GBP = 1.16 1.18 1.23 1 1.78 1.59 165.44 12.2 12.47 65.79
1 AUD = 0.66 0.66 0.69 0.56 1 0.9 93.11 6.87 7.02 37.03
1 CAD = 0.73 0.74 0.77 0.63 1.11 1 103.78 7.65 7.82 41.27
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.07 0.08 0.4
1 NOK = 0.1 0.1 0.1 0.08 0.15 0.13 13.56 1 1.02 5.39
1 SEK = 0.09 0.09 0.1 0.08 0.14 0.13 13.27 0.98 1 5.28
1 RUB = 0.02 0.02 0.02 0.02 0.03 0.02 2.51 0.19 0.19 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 24.06.2022

Indikativni kurs
Konvertor valuta