Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 15.06.2021
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU117.2204117.5731117.92580%15.06.2021
CHFŠvajcarska107.4431107.7664108.0897-0.23%15.06.2021
USDSAD96.660696.951597.2424-0.2%15.06.2021
GBPV.Britanija136.3820136.7924137.2028-0.17%15.06.2021
AUDAustralija74.501374.725574.9497-0.2%15.06.2021
CADKanada79.628079.867680.1072-0.08%15.06.2021
DKKDanska15.762715.810115.8575+0.03%15.06.2021
JPYJapan87.798988.063188.3273-0.46%15.06.2021
NOKNorveška11.615211.650211.68520%15.06.2021
SEKŠvedska11.602911.637811.6727-0.23%15.06.2021
RUBRuska Fed.1.34161.34561.3496-0.16%15.06.2021
CNYKina15.093515.138915.1843-0.22%15.06.2021
HUFMađarska33.448633.549233.6498-0.53%15.06.2021
KWDKuvajt320.8002321.7655322.7308-0.16%15.06.2021
HRKHrvatska15.644615.691715.7388+0.01%15.06.2021
BAMBiH59.933960.114260.29450%15.06.2021
PLNPoljska25.899425.977326.0552-0.57%15.06.2021
ATSAustrija-8.5444-0%15.06.2021
BEFBelgija-291.4561-0%15.06.2021
FIMFinska-19.7744-0%15.06.2021
FRFFrancuska-17.9239-0%15.06.2021
DEMNemačka-60.1142-0%15.06.2021
GRDGrčka-34.5042-0%15.06.2021
IEPIrska-149.2870-0%15.06.2021
ITLItalija-6.0721-0%15.06.2021
LUFLuksemburg-291.4561-0%15.06.2021
PTEPortugalija-58.6452-0%15.06.2021
ESPŠpanija-70.6629-0%15.06.2021
CZKČeška4.60824.62214.6360+0.05%15.06.2021

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 1.09 1.21 0.86 1.57 1.47 133.51 10.09 10.1 87.38
1 CHF = 0.92 1 1.11 0.79 1.44 1.35 122.37 9.25 9.26 80.09
1 USD = 0.82 0.9 1 0.71 1.3 1.21 110.09 8.32 8.33 72.05
1 GBP = 1.16 1.27 1.41 1 1.83 1.71 155.33 11.74 11.75 101.66
1 AUD = 0.64 0.69 0.77 0.55 1 0.94 84.85 6.41 6.42 55.53
1 CAD = 0.68 0.74 0.82 0.58 1.07 1 90.69 6.86 6.86 59.35
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.08 0.08 0.65
1 NOK = 0.1 0.11 0.12 0.09 0.16 0.15 13.23 1 1 8.66
1 SEK = 0.1 0.11 0.12 0.09 0.16 0.15 13.22 1 1 8.65
1 RUB = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.02 0.02 1.53 0.12 0.12 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 15.06.2021

Indikativni kurs
Konvertor valuta