Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 14.05.2021
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU117.2175117.5702117.92290%14.05.2021
CHFŠvajcarska107.1262107.4485107.7708+0.29%14.05.2021
USDSAD96.986297.278097.5698-0.05%14.05.2021
GBPV.Britanija136.1728136.5825136.9922-0.22%14.05.2021
AUDAustralija74.937775.163275.3887+0.03%14.05.2021
CADKanada79.674879.914580.1542-0.47%14.05.2021
DKKDanska15.757615.805015.8524-0.02%14.05.2021
JPYJapan88.532888.799289.0656+0.05%14.05.2021
NOKNorveška11.620211.655211.6902-0.06%14.05.2021
SEKŠvedska11.548711.583511.6183+0.28%14.05.2021
RUBRuska Fed.1.30951.31341.3173+0.57%14.05.2021
CNYKina15.047015.092315.1376+0.09%14.05.2021
HUFMađarska32.822032.920833.0196+0.14%14.05.2021
KWDKuvajt321.8492322.8177323.7862-0.11%14.05.2021
HRKHrvatska15.565115.611915.6587+0.01%14.05.2021
BAMBiH59.932460.112760.29300%14.05.2021
PLNPoljska25.879225.957126.0350+0.6%14.05.2021
ATSAustrija-8.5442-0%14.05.2021
BEFBelgija-291.4489-0%14.05.2021
FIMFinska-19.7739-0%14.05.2021
FRFFrancuska-17.9235-0%14.05.2021
DEMNemačka-60.1127-0%14.05.2021
GRDGrčka-34.5034-0%14.05.2021
IEPIrska-149.2834-0%14.05.2021
ITLItalija-6.0720-0%14.05.2021
LUFLuksemburg-291.4489-0%14.05.2021
PTEPortugalija-58.6438-0%14.05.2021
ESPŠpanija-70.6611-0%14.05.2021
CZKČeška4.59554.60934.6231+0.4%14.05.2021

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 1.09 1.21 0.86 1.56 1.47 132.4 10.09 10.15 89.52
1 CHF = 0.91 1 1.1 0.79 1.43 1.34 121 9.22 9.28 81.81
1 USD = 0.83 0.91 1 0.71 1.29 1.22 109.55 8.35 8.4 74.07
1 GBP = 1.16 1.27 1.4 1 1.82 1.71 153.81 11.72 11.79 103.99
1 AUD = 0.64 0.7 0.77 0.55 1 0.94 84.64 6.45 6.49 57.23
1 CAD = 0.68 0.74 0.82 0.59 1.06 1 89.99 6.86 6.9 60.85
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.08 0.08 0.68
1 NOK = 0.1 0.11 0.12 0.09 0.16 0.15 13.13 1 1.01 8.87
1 SEK = 0.1 0.11 0.12 0.08 0.15 0.14 13.04 0.99 1 8.82
1 RUB = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.02 0.02 1.48 0.11 0.11 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 14.05.2021

Indikativni kurs
Konvertor valuta