Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 28.07.2021
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU117.2110117.5637117.91640%28.07.2021
CHFŠvajcarska108.3181108.6440108.9699-0.07%28.07.2021
USDSAD99.154999.453399.7517-0.17%28.07.2021
GBPV.Britanija137.5070137.9208138.3346+0.13%28.07.2021
AUDAustralija72.906073.125473.3448-0.46%28.07.2021
CADKanada78.754978.991979.2289-0.46%28.07.2021
DKKDanska15.755215.802615.85000%28.07.2021
JPYJapan90.315190.586990.8587+0.23%28.07.2021
NOKNorveška11.163311.196911.2305-0.86%28.07.2021
SEKŠvedska11.488311.522911.5575-0.18%28.07.2021
RUBRuska Fed.1.34471.34871.3527-0.14%28.07.2021
CNYKina15.237115.282915.3287-0.62%28.07.2021
HUFMađarska32.603032.701132.7992+0.62%28.07.2021
KWDKuvajt329.3369330.3279331.3189-0.16%28.07.2021
HRKHrvatska15.604615.651615.6986+0.15%28.07.2021
BAMBiH59.929160.109460.28970%28.07.2021
PLNPoljska25.483425.560125.6368-0.05%28.07.2021
ATSAustrija-8.5437-0%28.07.2021
BEFBelgija-291.4328-0%28.07.2021
FIMFinska-19.7728-0%28.07.2021
FRFFrancuska-17.9225-0%28.07.2021
DEMNemačka-60.1094-0%28.07.2021
GRDGrčka-34.5015-0%28.07.2021
IEPIrska-149.2751-0%28.07.2021
ITLItalija-6.0717-0%28.07.2021
LUFLuksemburg-291.4328-0%28.07.2021
PTEPortugalija-58.6405-0%28.07.2021
ESPŠpanija-70.6572-0%28.07.2021
CZKČeška4.55744.57114.5848-0.15%28.07.2021

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 1.08 1.18 0.85 1.61 1.49 129.78 10.5 10.2 87.17
1 CHF = 0.92 1 1.09 0.79 1.49 1.38 119.93 9.7 9.43 80.55
1 USD = 0.85 0.92 1 0.72 1.36 1.26 109.79 8.88 8.63 73.74
1 GBP = 1.17 1.27 1.39 1 1.89 1.75 152.25 12.32 11.97 102.26
1 AUD = 0.62 0.67 0.74 0.53 1 0.93 80.72 6.53 6.35 54.22
1 CAD = 0.67 0.73 0.79 0.57 1.08 1 87.2 7.05 6.86 58.57
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.08 0.08 0.67
1 NOK = 0.1 0.1 0.11 0.08 0.15 0.14 12.36 1 0.97 8.3
1 SEK = 0.1 0.11 0.12 0.08 0.16 0.15 12.72 1.03 1 8.54
1 RUB = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.02 0.02 1.49 0.12 0.12 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 28.07.2021

Indikativni kurs
Konvertor valuta