Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 02.12.2021
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU117.2250117.5777117.93040%02.12.2021
CHFŠvajcarska112.4244112.7627113.1010+0.06%02.12.2021
USDSAD103.5190103.8305104.1420+0.13%02.12.2021
GBPV.Britanija137.5395137.9534138.3673-0.16%02.12.2021
AUDAustralija73.504573.725773.9469-0.82%02.12.2021
CADKanada80.861581.104881.3481-0.41%02.12.2021
DKKDanska15.760515.807915.8553+0.01%02.12.2021
JPYJapan91.560691.836192.1116+0.48%02.12.2021
NOKNorveška11.393711.428011.4623-0.65%02.12.2021
SEKŠvedska11.396711.431011.4653-0.75%02.12.2021
RUBRuska Fed.1.39721.40141.4056-0.25%02.12.2021
CNYKina16.250316.299216.3481+0.08%02.12.2021
HUFMađarska32.272032.369132.4662+0.43%02.12.2021
KWDKuvajt341.7637342.7921343.8205+0.21%02.12.2021
HRKHrvatska15.582415.629315.6762+0.12%02.12.2021
BAMBiH59.936260.116560.29680%02.12.2021
PLNPoljska25.338325.414525.4907+0.58%02.12.2021
ATSAustrija-8.5447-0%02.12.2021
BEFBelgija-291.4675-0%02.12.2021
FIMFinska-19.7751-0%02.12.2021
FRFFrancuska-17.9246-0%02.12.2021
DEMNemačka-60.1165-0%02.12.2021
GRDGrčka-34.5056-0%02.12.2021
IEPIrska-149.2929-0%02.12.2021
ITLItalija-6.0724-0%02.12.2021
LUFLuksemburg-291.4675-0%02.12.2021
PTEPortugalija-58.6475-0%02.12.2021
ESPŠpanija-70.6656-0%02.12.2021
CZKČeška4.60034.61414.6279+0.26%02.12.2021

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 1.04 1.13 0.85 1.59 1.45 128.03 10.29 10.29 83.9
1 CHF = 0.96 1 1.09 0.82 1.53 1.39 122.79 9.87 9.86 80.46
1 USD = 0.88 0.92 1 0.75 1.41 1.28 113.06 9.09 9.08 74.09
1 GBP = 1.17 1.22 1.33 1 1.87 1.7 150.22 12.07 12.07 98.44
1 AUD = 0.63 0.65 0.71 0.53 1 0.91 80.28 6.45 6.45 52.61
1 CAD = 0.69 0.72 0.78 0.59 1.1 1 88.31 7.1 7.1 57.87
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.08 0.08 0.66
1 NOK = 0.1 0.1 0.11 0.08 0.16 0.14 12.44 1 1 8.15
1 SEK = 0.1 0.1 0.11 0.08 0.16 0.14 12.45 1 1 8.16
1 RUB = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.02 0.02 1.53 0.12 0.12 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 02.12.2021

Indikativni kurs
Konvertor valuta