Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 24.07.2024
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU116.7252117.0764117.4276-0%24.07.2024
CHFŠvajcarska120.6711121.0342121.3973+0.1%24.07.2024
USDSAD107.5908107.9145108.2382+0.4%24.07.2024
GBPV.Britanija138.6285139.0456139.4627+0.07%24.07.2024
AUDAustralija70.836971.050171.2633-0.31%24.07.2024
CADKanada77.962378.196978.4315+0.14%24.07.2024
DKKDanska15.638415.685515.7326-0.03%24.07.2024
JPYJapan69.574569.783969.9933+1.5%24.07.2024
NOKNorveška9.74459.77389.8031-0.36%24.07.2024
SEKŠvedska9.96539.995310.0253-0.29%24.07.2024
RUBRuska Fed.1.22441.22811.2318-0.19%24.07.2024
CNYKina14.785114.829614.8741+0.34%24.07.2024
HUFMađarska29.872829.962730.0526-0.18%24.07.2024
KWDKuvajt351.8998352.9587354.0176+0.39%24.07.2024
HRKHrvatska15.480915.527515.57410%30.12.2022
BAMBiH59.680659.860260.0398-0%24.07.2024
PLNPoljska27.251227.333227.4152-0.07%24.07.2024
ATSAustrija-8.5083--0%24.07.2024
BEFBelgija-290.2248--0%24.07.2024
FIMFinska-19.6908--0%24.07.2024
FRFFrancuska-17.8482--0%24.07.2024
DEMNemačka-59.8602--0%24.07.2024
GRDGrčka-34.3584--0%24.07.2024
IEPIrska-148.6564--0%24.07.2024
ITLItalija-6.0465--0%24.07.2024
LUFLuksemburg-290.2248--0%24.07.2024
PTEPortugalija-58.3975--0%24.07.2024
ESPŠpanija-70.3643--0%24.07.2024
CZKČeška4.58994.60374.6175-0.65%24.07.2024

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 0.97 1.08 0.84 1.65 1.5 167.77 11.98 11.71 95.33
1 CHF = 1.03 1 1.12 0.87 1.7 1.55 173.44 12.38 12.11 98.55
1 USD = 0.92 0.89 1 0.78 1.52 1.38 154.64 11.04 10.8 87.87
1 GBP = 1.19 1.15 1.29 1 1.96 1.78 199.25 14.23 13.91 113.22
1 AUD = 0.61 0.59 0.66 0.51 1 0.91 101.81 7.27 7.11 57.85
1 CAD = 0.67 0.65 0.72 0.56 1.1 1 112.06 8 7.82 63.67
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.07 0.07 0.57
1 NOK = 0.08 0.08 0.09 0.07 0.14 0.12 14.01 1 0.98 7.96
1 SEK = 0.09 0.08 0.09 0.07 0.14 0.13 14.32 1.02 1 8.14
1 RUB = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.02 0.02 1.76 0.13 0.12 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 24.07.2024

Indikativni kurs
Konvertor valuta