Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 19.10.2021
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU117.2190117.5717117.9244+0.01%19.10.2021
CHFŠvajcarska109.2340109.5627109.8914-0.18%19.10.2021
USDSAD100.6344100.9372101.2400-0.58%19.10.2021
GBPV.Britanija138.5895139.0065139.4235-0.26%19.10.2021
AUDAustralija75.005775.231475.4571+0.11%19.10.2021
CADKanada81.526681.771982.0172-0.14%19.10.2021
DKKDanska15.750215.797615.84500%19.10.2021
JPYJapan88.114788.379888.6449-0.48%19.10.2021
NOKNorveška12.008312.044412.0805+0.22%19.10.2021
SEKŠvedska11.663711.698811.7339-0.51%19.10.2021
RUBRuska Fed.1.41521.41951.4238-0.66%19.10.2021
CNYKina15.693515.740715.7879-0.18%19.10.2021
HUFMađarska32.383732.481132.5785-0.45%19.10.2021
KWDKuvajt333.1031334.1054335.1077-0.53%19.10.2021
HRKHrvatska15.603615.650615.6976-0%19.10.2021
BAMBiH59.933260.113560.2938+0.01%19.10.2021
PLNPoljska25.563525.640425.7173-0.36%19.10.2021
ATSAustrija-8.5443-+0.01%19.10.2021
BEFBelgija-291.4526-+0.01%19.10.2021
FIMFinska-19.7741-+0.01%19.10.2021
FRFFrancuska-17.9237-+0.01%19.10.2021
DEMNemačka-60.1135-+0.01%19.10.2021
GRDGrčka-34.5038-+0.01%19.10.2021
IEPIrska-149.2853-+0.01%19.10.2021
ITLItalija-6.0721-+0.01%19.10.2021
LUFLuksemburg-291.4526-+0.01%19.10.2021
PTEPortugalija-58.6445-+0.01%19.10.2021
ESPŠpanija-70.6620-+0.01%19.10.2021
CZKČeška4.59814.61194.6257-0.35%19.10.2021

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 1.07 1.16 0.85 1.56 1.44 133.03 9.76 10.05 82.83
1 CHF = 0.93 1 1.09 0.79 1.46 1.34 123.97 9.1 9.37 77.18
1 USD = 0.86 0.92 1 0.73 1.34 1.23 114.21 8.38 8.63 71.11
1 GBP = 1.18 1.27 1.38 1 1.85 1.7 157.28 11.54 11.88 97.93
1 AUD = 0.64 0.69 0.75 0.54 1 0.92 85.12 6.25 6.43 53
1 CAD = 0.7 0.75 0.81 0.59 1.09 1 92.52 6.79 6.99 57.61
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.07 0.08 0.62
1 NOK = 0.1 0.11 0.12 0.09 0.16 0.15 13.63 1 1.03 8.48
1 SEK = 0.1 0.11 0.12 0.08 0.16 0.14 13.24 0.97 1 8.24
1 RUB = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.02 0.02 1.61 0.12 0.12 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 19.10.2021

Indikativni kurs
Konvertor valuta