Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 21.01.2022
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU117.2316117.5844117.93720%21.01.2022
CHFŠvajcarska113.0597113.3999113.7401+0.22%21.01.2022
USDSAD103.4884103.7998104.1112+0.21%21.01.2022
GBPV.Britanija140.6329141.0561141.4793-0.06%21.01.2022
AUDAustralija74.461174.685274.9093-0.24%21.01.2022
CADKanada82.650682.899383.1480-0.03%21.01.2022
DKKDanska15.746315.793715.8411-0.02%21.01.2022
JPYJapan90.905591.179091.4525+0.78%21.01.2022
NOKNorveška11.717611.752911.7882-0.54%21.01.2022
SEKŠvedska11.234911.268711.3025-0.96%21.01.2022
RUBRuska Fed.1.34761.35171.3558-0.6%21.01.2022
CNYKina16.319116.368216.4173+0.23%21.01.2022
HUFMađarska32.739032.837532.9360-0.59%21.01.2022
KWDKuvajt342.1823343.2119344.2415+0.29%21.01.2022
HRKHrvatska15.571915.618815.6657-0.02%21.01.2022
BAMBiH59.939560.119960.30030%21.01.2022
PLNPoljska25.873225.951126.0290-0.16%21.01.2022
ATSAustrija-8.5452-0%21.01.2022
BEFBelgija-291.4841-0%21.01.2022
FIMFinska-19.7763-0%21.01.2022
FRFFrancuska-17.9256-0%21.01.2022
DEMNemačka-60.1199-0%21.01.2022
GRDGrčka-34.5075-0%21.01.2022
IEPIrska-149.3014-0%21.01.2022
ITLItalija-6.0727-0%21.01.2022
LUFLuksemburg-291.4841-0%21.01.2022
PTEPortugalija-58.6509-0%21.01.2022
ESPŠpanija-70.6696-0%21.01.2022
CZKČeška4.82264.83714.8516-0.12%21.01.2022

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 1.04 1.13 0.83 1.57 1.42 128.96 10 10.43 86.99
1 CHF = 0.96 1 1.09 0.8 1.52 1.37 124.37 9.65 10.06 83.89
1 USD = 0.88 0.92 1 0.74 1.39 1.25 113.84 8.83 9.21 76.79
1 GBP = 1.2 1.24 1.36 1 1.89 1.7 154.7 12 12.52 104.35
1 AUD = 0.64 0.66 0.72 0.53 1 0.9 81.91 6.35 6.63 55.25
1 CAD = 0.71 0.73 0.8 0.59 1.11 1 90.92 7.05 7.36 61.33
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.08 0.08 0.67
1 NOK = 0.1 0.1 0.11 0.08 0.16 0.14 12.89 1 1.04 8.69
1 SEK = 0.1 0.1 0.11 0.08 0.15 0.14 12.36 0.96 1 8.34
1 RUB = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.02 0.02 1.48 0.12 0.12 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 21.01.2022

Indikativni kurs
Konvertor valuta