Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 08.07.2020
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU117.2357117.5885117.9413+0.02%08.07.2020
CHFŠvajcarska110.2773110.6091110.9409+0.37%08.07.2020
USDSAD103.9232104.2359104.5486+0.34%08.07.2020
GBPV.Britanija130.4794130.8720131.2646+0.7%08.07.2020
AUDAustralija72.127372.344372.5613-0.15%08.07.2020
CADKanada76.395076.624976.8548-0.12%08.07.2020
DKKDanska15.732215.779515.8268+0.02%08.07.2020
JPYJapan96.601696.892397.1830+0.18%08.07.2020
NOKNorveška10.959010.992011.0250-0.63%08.07.2020
SEKŠvedska11.229911.263711.2975+0.15%08.07.2020
RUBRuska Fed.1.44941.45381.4582+0.32%08.07.2020
CNYKina14.803114.847614.8921+0.2%08.07.2020
HUFMađarska33.013033.112333.2116-0.71%08.07.2020
KWDKuvajt337.8552338.8718339.8884+0.31%08.07.2020
HRKHrvatska15.524215.570915.6176+0.15%08.07.2020
BAMBiH59.941660.122060.3024+0.02%08.07.2020
PLNPoljska26.165226.243926.3226-0.27%08.07.2020
ATSAustrija-8.5455-+0.02%08.07.2020
BEFBelgija-291.4943-+0.02%08.07.2020
FIMFinska-19.7770-+0.02%08.07.2020
FRFFrancuska-17.9263-+0.02%08.07.2020
DEMNemačka-60.1220-+0.02%08.07.2020
GRDGrčka-34.5087-+0.02%08.07.2020
IEPIrska-149.3066-+0.02%08.07.2020
ITLItalija-6.0729-+0.02%08.07.2020
LUFLuksemburg-291.4943-+0.02%08.07.2020
PTEPortugalija-58.6529-+0.02%08.07.2020
ESPŠpanija-70.6721-+0.02%08.07.2020
CZKČeška4.38544.39864.4118-0.12%08.07.2020

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 1.06 1.13 0.9 1.63 1.53 121.36 10.7 10.44 80.88
1 CHF = 0.94 1 1.06 0.85 1.53 1.44 114.16 10.06 9.82 76.08
1 USD = 0.89 0.94 1 0.8 1.44 1.36 107.58 9.48 9.25 71.7
1 GBP = 1.11 1.18 1.26 1 1.81 1.71 135.07 11.91 11.62 90.02
1 AUD = 0.62 0.65 0.69 0.55 1 0.94 74.66 6.58 6.42 49.76
1 CAD = 0.65 0.69 0.74 0.59 1.06 1 79.08 6.97 6.8 52.71
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.09 0.09 0.67
1 NOK = 0.09 0.1 0.11 0.08 0.15 0.14 11.34 1 0.98 7.56
1 SEK = 0.1 0.1 0.11 0.09 0.16 0.15 11.62 1.02 1 7.75
1 RUB = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.02 0.02 1.5 0.13 0.13 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 08.07.2020

Indikativni kurs
Konvertor valuta