Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 21.05.2024
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU116.7618117.1131117.46440%21.05.2024
CHFŠvajcarska118.0007118.3558118.71090%21.05.2024
USDSAD107.5055107.8290108.1525+0.2%21.05.2024
GBPV.Britanija136.6274137.0385137.4496+0.22%21.05.2024
AUDAustralija71.549671.764971.9802-0.55%21.05.2024
CADKanada78.839879.077079.3142-0.04%21.05.2024
DKKDanska15.647715.694815.7419+0.01%21.05.2024
JPYJapan68.715768.922569.1293-0.25%21.05.2024
NOKNorveška10.031410.061610.0918-0.31%21.05.2024
SEKŠvedska10.053110.083310.1135+0.3%21.05.2024
RUBRuska Fed.1.18491.18851.1921+0.6%21.05.2024
CNYKina14.856914.901614.9463+0.12%21.05.2024
HUFMađarska30.236630.327630.4186+0.26%21.05.2024
KWDKuvajt350.3203351.3744352.4285+0.24%21.05.2024
HRKHrvatska15.480915.527515.57410%30.12.2022
BAMBiH59.699459.879060.05860%21.05.2024
PLNPoljska27.430227.512727.5952+0.12%21.05.2024
ATSAustrija-8.5109-0%21.05.2024
BEFBelgija-290.3158-0%21.05.2024
FIMFinska-19.6970-0%21.05.2024
FRFFrancuska-17.8538-0%21.05.2024
DEMNemačka-59.8790-0%21.05.2024
GRDGrčka-34.3692-0%21.05.2024
IEPIrska-148.7030-0%21.05.2024
ITLItalija-6.0484-0%21.05.2024
LUFLuksemburg-290.3158-0%21.05.2024
PTEPortugalija-58.4158-0%21.05.2024
ESPŠpanija-70.3864-0%21.05.2024
CZKČeška4.72514.73934.75350%21.05.2024

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 0.99 1.09 0.85 1.63 1.48 169.92 11.64 11.61 98.54
1 CHF = 1.01 1 1.1 0.86 1.65 1.5 171.72 11.76 11.74 99.58
1 USD = 0.92 0.91 1 0.79 1.5 1.36 156.45 10.72 10.69 90.73
1 GBP = 1.17 1.16 1.27 1 1.91 1.73 198.83 13.62 13.59 115.3
1 AUD = 0.61 0.61 0.67 0.52 1 0.91 104.12 7.13 7.12 60.38
1 CAD = 0.68 0.67 0.73 0.58 1.1 1 114.73 7.86 7.84 66.54
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.07 0.07 0.58
1 NOK = 0.09 0.09 0.09 0.07 0.14 0.13 14.6 1 1 8.47
1 SEK = 0.09 0.09 0.09 0.07 0.14 0.13 14.63 1 1 8.48
1 RUB = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.02 0.02 1.72 0.12 0.12 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 21.05.2024

Indikativni kurs
Konvertor valuta