Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 01.03.2024
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU116.8180117.1695117.5210-0.01%01.03.2024
CHFŠvajcarska122.0669122.4342122.8015-0.54%01.03.2024
USDSAD108.0148108.3398108.6648+0.18%01.03.2024
GBPV.Britanija136.4059136.8163137.2267-0.08%01.03.2024
AUDAustralija70.313070.524670.7362+0.1%01.03.2024
CADKanada79.598079.837580.0770+0.23%01.03.2024
DKKDanska15.667515.714615.7617-0.04%01.03.2024
JPYJapan71.799772.015772.2317-0.2%01.03.2024
NOKNorveška10.179810.210410.2410-0.03%01.03.2024
SEKŠvedska10.415210.446510.4778-0.13%01.03.2024
RUBRuska Fed.1.18301.18661.1902+0.12%01.03.2024
CNYKina15.009515.054715.0999+0.16%01.03.2024
HUFMađarska29.725529.814929.9043+0.21%01.03.2024
KWDKuvajt350.8048351.8604352.9160+0.23%01.03.2024
HRKHrvatska15.480915.527515.57410%30.12.2022
BAMBiH59.728159.907860.0875-0.01%01.03.2024
PLNPoljska27.063227.144627.2260+0.15%01.03.2024
ATSAustrija-8.5150--0.01%01.03.2024
BEFBelgija-290.4556--0.01%01.03.2024
FIMFinska-19.7065--0.01%01.03.2024
FRFFrancuska-17.8624--0.01%01.03.2024
DEMNemačka-59.9078--0.01%01.03.2024
GRDGrčka-34.3858--0.01%01.03.2024
IEPIrska-148.7746--0.01%01.03.2024
ITLItalija-6.0513--0.01%01.03.2024
LUFLuksemburg-290.4556--0.01%01.03.2024
PTEPortugalija-58.4439--0.01%01.03.2024
ESPŠpanija-70.4203--0.01%01.03.2024
CZKČeška4.60534.61924.6331-0.24%01.03.2024

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 0.96 1.08 0.86 1.66 1.47 162.7 11.48 11.22 98.74
1 CHF = 1.04 1 1.13 0.89 1.74 1.53 170.01 11.99 11.72 103.18
1 USD = 0.92 0.88 1 0.79 1.54 1.36 150.44 10.61 10.37 91.3
1 GBP = 1.17 1.12 1.26 1 1.94 1.71 189.98 13.4 13.1 115.3
1 AUD = 0.6 0.58 0.65 0.52 1 0.88 97.93 6.91 6.75 59.43
1 CAD = 0.68 0.65 0.74 0.58 1.13 1 110.86 7.82 7.64 67.28
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.07 0.07 0.61
1 NOK = 0.09 0.08 0.09 0.07 0.14 0.13 14.18 1 0.98 8.6
1 SEK = 0.09 0.09 0.1 0.08 0.15 0.13 14.51 1.02 1 8.8
1 RUB = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.02 0.01 1.65 0.12 0.11 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 01.03.2024

Indikativni kurs
Konvertor valuta