Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 03.08.2020
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU117.2344117.5872117.9400-0%03.08.2020
CHFŠvajcarska108.6813109.0083109.3353+0.03%03.08.2020
USDSAD99.570699.8702100.1698+1.02%03.08.2020
GBPV.Britanija130.3039130.6960131.0881+0.69%03.08.2020
AUDAustralija71.077071.290971.5048-0.09%03.08.2020
CADKanada74.278974.502474.7259+1.16%03.08.2020
DKKDanska15.735215.782515.8298-0.05%03.08.2020
JPYJapan94.081194.364294.6473-0.45%03.08.2020
NOKNorveška10.916210.949010.9818+0.25%03.08.2020
SEKŠvedska11.338511.372611.4067-0.31%03.08.2020
RUBRuska Fed.1.34361.34761.3516-0.03%03.08.2020
CNYKina14.269914.312814.3557+1.21%03.08.2020
HUFMađarska34.037334.139734.2421+0.27%03.08.2020
KWDKuvajt325.8323326.8127327.7931+1.08%03.08.2020
HRKHrvatska15.757815.805215.8526+0.7%03.08.2020
BAMBiH59.941060.121460.3018-0%03.08.2020
PLNPoljska26.538026.617926.6978-0.1%03.08.2020
ATSAustrija-8.5454--0%03.08.2020
BEFBelgija-291.4911--0%03.08.2020
FIMFinska-19.7767--0%03.08.2020
FRFFrancuska-17.9261--0%03.08.2020
DEMNemačka-60.1214--0%03.08.2020
GRDGrčka-34.5083--0%03.08.2020
IEPIrska-149.3049--0%03.08.2020
ITLItalija-6.0729-0%03.08.2020
LUFLuksemburg-291.4911--0%03.08.2020
PTEPortugalija-58.6522--0%03.08.2020
ESPŠpanija-70.6713--0%03.08.2020
CZKČeška4.46394.47734.4907-0.02%03.08.2020

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 1.08 1.18 0.9 1.65 1.58 124.61 10.74 10.34 87.26
1 CHF = 0.93 1 1.09 0.83 1.53 1.46 115.52 9.96 9.59 80.89
1 USD = 0.85 0.92 1 0.76 1.4 1.34 105.83 9.12 8.78 74.11
1 GBP = 1.11 1.2 1.31 1 1.83 1.75 138.5 11.94 11.49 96.98
1 AUD = 0.61 0.65 0.71 0.55 1 0.96 75.55 6.51 6.27 52.9
1 CAD = 0.63 0.68 0.75 0.57 1.05 1 78.95 6.8 6.55 55.29
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.09 0.08 0.7
1 NOK = 0.09 0.1 0.11 0.08 0.15 0.15 11.6 1 0.96 8.12
1 SEK = 0.1 0.1 0.11 0.09 0.16 0.15 12.05 1.04 1 8.44
1 RUB = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.02 0.02 1.43 0.12 0.12 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 03.08.2020

Indikativni kurs
Konvertor valuta