Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 21.10.2020
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU117.2275117.5802117.93290%21.10.2020
CHFŠvajcarska109.1809109.5094109.8379-0.16%21.10.2020
USDSAD98.942899.240599.5382-0.57%21.10.2020
GBPV.Britanija128.3980128.7844129.1708-0.31%21.10.2020
AUDAustralija70.011670.222370.4330-0.09%21.10.2020
CADKanada75.567275.794676.0220+0.17%21.10.2020
DKKDanska15.750015.797415.8448-0%21.10.2020
JPYJapan93.969994.252794.5355-0.32%21.10.2020
NOKNorveška10.714110.746310.7785+0.56%21.10.2020
SEKŠvedska11.348011.382111.4162+0.66%21.10.2020
RUBRuska Fed.1.27951.28341.2873+0.22%21.10.2020
CNYKina14.881314.926114.9709+0.01%21.10.2020
HUFMađarska32.265632.362732.4598+0.52%21.10.2020
KWDKuvajt323.4754324.4487325.4220-0.47%21.10.2020
HRKHrvatska15.476215.522815.5694+0.2%21.10.2020
BAMBiH59.937460.117860.29820%21.10.2020
PLNPoljska25.690925.768225.8455+0.33%21.10.2020
ATSAustrija-8.5449-0%21.10.2020
BEFBelgija-291.4737-0%21.10.2020
FIMFinska-19.7756-0%21.10.2020
FRFFrancuska-17.9250-0%21.10.2020
DEMNemačka-60.1178-0%21.10.2020
GRDGrčka-34.5063-0%21.10.2020
IEPIrska-149.2961-0%21.10.2020
ITLItalija-6.0725-0%21.10.2020
LUFLuksemburg-291.4737-0%21.10.2020
PTEPortugalija-58.6488-0%21.10.2020
ESPŠpanija-70.6671-0%21.10.2020
CZKČeška4.31554.32854.3415+0.45%21.10.2020

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 1.07 1.18 0.91 1.67 1.55 124.75 10.94 10.33 91.62
1 CHF = 0.93 1 1.1 0.85 1.56 1.44 116.19 10.19 9.62 85.33
1 USD = 0.84 0.91 1 0.77 1.41 1.31 105.29 9.23 8.72 77.33
1 GBP = 1.1 1.18 1.3 1 1.83 1.7 136.64 11.98 11.31 100.35
1 AUD = 0.6 0.64 0.71 0.55 1 0.93 74.5 6.53 6.17 54.72
1 CAD = 0.64 0.69 0.76 0.59 1.08 1 80.42 7.05 6.66 59.06
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.09 0.08 0.73
1 NOK = 0.09 0.1 0.11 0.08 0.15 0.14 11.4 1 0.94 8.37
1 SEK = 0.1 0.1 0.11 0.09 0.16 0.15 12.08 1.06 1 8.87
1 RUB = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.02 0.02 1.36 0.12 0.11 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 21.10.2020

Indikativni kurs
Konvertor valuta