Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 08.12.2022
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU116.9242117.2760117.6278-0.01%08.12.2022
CHFŠvajcarska118.1530118.5085118.8640-0.3%08.12.2022
USDSAD111.2398111.5745111.9092-0.54%08.12.2022
GBPV.Britanija135.6272136.0353136.4434+0.12%08.12.2022
AUDAustralija74.755074.979975.2048+0.03%08.12.2022
CADKanada81.355581.600381.8451-0.65%08.12.2022
DKKDanska15.716515.763815.8111-0%08.12.2022
JPYJapan81.270881.515381.7598+0.1%08.12.2022
NOKNorveška11.096411.129811.1632-0.34%08.12.2022
SEKŠvedska10.709710.741910.7741-0.05%08.12.2022
RUBRuska Fed.1.76611.77141.7767-0.17%08.12.2022
CNYKina15.949515.997516.0455-0.41%08.12.2022
HUFMađarska28.403128.488628.5741+0.13%08.12.2022
KWDKuvajt362.1064363.1960364.2856-0.56%08.12.2022
HRKHrvatska15.476615.523215.5698+0.08%08.12.2022
BAMBiH59.782459.962360.1422-0.01%08.12.2022
PLNPoljska24.882824.957725.0326-0.03%08.12.2022
ATSAustrija-8.5228--0%08.12.2022
BEFBelgija-290.7196--0.01%08.12.2022
FIMFinska-19.7244--0.01%08.12.2022
FRFFrancuska-17.8786--0.01%08.12.2022
DEMNemačka-59.9623--0.01%08.12.2022
GRDGrčka-34.4170--0.01%08.12.2022
IEPIrska-148.9098--0.01%08.12.2022
ITLItalija-6.0568--0%08.12.2022
LUFLuksemburg-290.7196--0.01%08.12.2022
PTEPortugalija-58.4970--0.01%08.12.2022
ESPŠpanija-70.4843--0.01%08.12.2022
CZKČeška4.81014.82464.8391+0.11%08.12.2022

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 0.99 1.05 0.86 1.56 1.44 143.87 10.54 10.92 66.21
1 CHF = 1.01 1 1.06 0.87 1.58 1.45 145.38 10.65 11.03 66.9
1 USD = 0.95 0.94 1 0.82 1.49 1.37 136.88 10.02 10.39 62.99
1 GBP = 1.16 1.15 1.22 1 1.81 1.67 166.88 12.22 12.66 76.8
1 AUD = 0.64 0.63 0.67 0.55 1 0.92 91.98 6.74 6.98 42.33
1 CAD = 0.7 0.69 0.73 0.6 1.09 1 100.1 7.33 7.6 46.07
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.07 0.08 0.46
1 NOK = 0.09 0.09 0.1 0.08 0.15 0.14 13.65 1 1.04 6.28
1 SEK = 0.09 0.09 0.1 0.08 0.14 0.13 13.18 0.97 1 6.06
1 RUB = 0.02 0.01 0.02 0.01 0.02 0.02 2.17 0.16 0.16 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 08.12.2022

Indikativni kurs
Konvertor valuta