Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 05.03.2021
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU117.2264117.5791117.9318-0%05.03.2021
CHFŠvajcarska105.4858105.8032106.1206-0.22%05.03.2021
USDSAD98.031798.326798.6217+0.84%05.03.2021
GBPV.Britanija136.1514136.5611136.9708+0.36%05.03.2021
AUDAustralija75.693475.921276.1490-0.16%05.03.2021
CADKanada77.464177.697277.9303+0.78%05.03.2021
DKKDanska15.761115.808515.8559+0.01%05.03.2021
JPYJapan90.613290.885991.1586-0.13%05.03.2021
NOKNorveška11.411811.446111.4804-0.18%05.03.2021
SEKŠvedska11.527111.561811.5965-0.11%05.03.2021
RUBRuska Fed.1.31931.32331.3273+0.2%05.03.2021
CNYKina15.140215.185815.2314+0.75%05.03.2021
HUFMađarska32.085232.181732.2782-0.19%05.03.2021
KWDKuvajt323.3830324.3561325.3292+0.72%05.03.2021
HRKHrvatska15.447515.494015.5405-0.05%05.03.2021
BAMBiH59.936860.117260.2976-0%05.03.2021
PLNPoljska25.664225.741425.8186-0.41%05.03.2021
ATSAustrija-8.5448-0%05.03.2021
BEFBelgija-291.4710--0%05.03.2021
FIMFinska-19.7754-0%05.03.2021
FRFFrancuska-17.9248--0%05.03.2021
DEMNemačka-60.1172--0%05.03.2021
GRDGrčka-34.5060--0%05.03.2021
IEPIrska-149.2947--0%05.03.2021
ITLItalija-6.0725-0%05.03.2021
LUFLuksemburg-291.4710--0%05.03.2021
PTEPortugalija-58.6482--0%05.03.2021
ESPŠpanija-70.6665--0%05.03.2021
CZKČeška4.46194.47534.4887-0.25%05.03.2021

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 1.11 1.2 0.86 1.55 1.51 129.37 10.27 10.17 88.85
1 CHF = 0.9 1 1.08 0.77 1.39 1.36 116.41 9.24 9.15 79.95
1 USD = 0.84 0.93 1 0.72 1.3 1.27 108.19 8.59 8.5 74.3
1 GBP = 1.16 1.29 1.39 1 1.8 1.76 150.26 11.93 11.81 103.2
1 AUD = 0.65 0.72 0.77 0.56 1 0.98 83.53 6.63 6.57 57.37
1 CAD = 0.66 0.73 0.79 0.57 1.02 1 85.49 6.79 6.72 58.71
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.08 0.08 0.69
1 NOK = 0.1 0.11 0.12 0.08 0.15 0.15 12.59 1 0.99 8.65
1 SEK = 0.1 0.11 0.12 0.08 0.15 0.15 12.72 1.01 1 8.74
1 RUB = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.02 0.02 1.46 0.12 0.11 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 05.03.2021

Indikativni kurs
Konvertor valuta