Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 21.09.2021
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU117.2158117.5685117.92120%21.09.2021
CHFŠvajcarska107.6658107.9898108.3138+0.35%21.09.2021
USDSAD99.8941100.1947100.4953-0.16%21.09.2021
GBPV.Britanija136.5833136.9943137.4053-0.38%21.09.2021
AUDAustralija72.615472.833973.0524+0.31%21.09.2021
CADKanada78.253478.488978.7244+0.1%21.09.2021
DKKDanska15.760815.808215.8556+0.01%21.09.2021
JPYJapan91.168991.443291.7175+0.2%21.09.2021
NOKNorveška11.507211.541811.5764+0.63%21.09.2021
SEKŠvedska11.531911.566611.6013+0.36%21.09.2021
RUBRuska Fed.1.36241.36651.3706-0.47%21.09.2021
CNYKina15.445515.492015.5385-0.14%21.09.2021
HUFMađarska33.097833.197433.2970-0.17%21.09.2021
KWDKuvajt331.5864332.5842333.5820-0.05%21.09.2021
HRKHrvatska15.618115.665115.7121+0.07%21.09.2021
BAMBiH59.931560.111860.29210%21.09.2021
PLNPoljska25.428125.504625.5811-0.32%21.09.2021
ATSAustrija-8.5440-0%21.09.2021
BEFBelgija-291.4447-0%21.09.2021
FIMFinska-19.7736-0%21.09.2021
FRFFrancuska-17.9232-0%21.09.2021
DEMNemačka-60.1118-0%21.09.2021
GRDGrčka-34.5029-0%21.09.2021
IEPIrska-149.2812-0%21.09.2021
ITLItalija-6.0719-0%21.09.2021
LUFLuksemburg-291.4447-0%21.09.2021
PTEPortugalija-58.6429-0%21.09.2021
ESPŠpanija-70.6601-0%21.09.2021
CZKČeška4.60074.61454.6283-0.31%21.09.2021

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 1.09 1.17 0.86 1.61 1.5 128.57 10.19 10.16 86.04
1 CHF = 0.92 1 1.08 0.79 1.48 1.38 118.09 9.36 9.34 79.03
1 USD = 0.85 0.93 1 0.73 1.38 1.28 109.57 8.68 8.66 73.32
1 GBP = 1.17 1.27 1.37 1 1.88 1.75 149.81 11.87 11.84 100.25
1 AUD = 0.62 0.67 0.73 0.53 1 0.93 79.65 6.31 6.3 53.3
1 CAD = 0.67 0.73 0.78 0.57 1.08 1 85.83 6.8 6.79 57.44
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.08 0.08 0.67
1 NOK = 0.1 0.11 0.12 0.08 0.16 0.15 12.62 1 1 8.45
1 SEK = 0.1 0.11 0.12 0.08 0.16 0.15 12.65 1 1 8.46
1 RUB = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.02 0.02 1.49 0.12 0.12 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 21.09.2021

Indikativni kurs
Konvertor valuta