Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 24.05.2022
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU117.1709117.5235117.8761+0.02%24.05.2022
CHFŠvajcarska113.6258113.9677114.3096-0.11%24.05.2022
USDSAD109.8237110.1542110.4847-0.72%24.05.2022
GBPV.Britanija138.0430138.4584138.8738-0.47%24.05.2022
AUDAustralija77.756277.990278.2242-0.85%24.05.2022
CADKanada85.751686.009686.2676-0.72%24.05.2022
DKKDanska15.743515.790915.8383+0.03%24.05.2022
JPYJapan86.104486.363586.6226-0.75%24.05.2022
NOKNorveška11.386911.421211.4555-0.24%24.05.2022
SEKŠvedska11.148111.181611.2151-0.14%24.05.2022
RUBRuska Fed.1.90841.91411.9198+3.61%24.05.2022
CNYKina16.474416.524016.5736-0.42%24.05.2022
HUFMađarska30.598530.690630.7827+0.34%24.05.2022
KWDKuvajt358.4305359.5090360.5875-0.66%24.05.2022
HRKHrvatska15.554815.601615.6484+0.35%24.05.2022
BAMBiH59.908560.088860.2691+0.02%24.05.2022
PLNPoljska25.392525.468925.5453+0.4%24.05.2022
ATSAustrija-8.5408-+0.02%24.05.2022
BEFBelgija-291.3331-+0.02%24.05.2022
FIMFinska-19.7660-+0.02%24.05.2022
FRFFrancuska-17.9163-+0.02%24.05.2022
DEMNemačka-60.0888-+0.02%24.05.2022
GRDGrčka-34.4897-+0.02%24.05.2022
IEPIrska-149.2241-+0.02%24.05.2022
ITLItalija-6.0696-+0.02%24.05.2022
LUFLuksemburg-291.3331-+0.02%24.05.2022
PTEPortugalija-58.6205-+0.02%24.05.2022
ESPŠpanija-70.6330-+0.02%24.05.2022
CZKČeška4.75204.76634.7806-0.11%24.05.2022

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 1.03 1.07 0.85 1.51 1.37 136.08 10.29 10.51 61.4
1 CHF = 0.97 1 1.03 0.82 1.46 1.33 131.96 9.98 10.19 59.54
1 USD = 0.94 0.97 1 0.8 1.41 1.28 127.55 9.64 9.85 57.55
1 GBP = 1.18 1.21 1.26 1 1.78 1.61 160.32 12.12 12.38 72.34
1 AUD = 0.66 0.68 0.71 0.56 1 0.91 90.3 6.83 6.97 40.75
1 CAD = 0.73 0.75 0.78 0.62 1.1 1 99.59 7.53 7.69 44.93
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.08 0.08 0.45
1 NOK = 0.1 0.1 0.1 0.08 0.15 0.13 13.22 1 1.02 5.97
1 SEK = 0.1 0.1 0.1 0.08 0.14 0.13 12.95 0.98 1 5.84
1 RUB = 0.02 0.02 0.02 0.01 0.02 0.02 2.22 0.17 0.17 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 24.05.2022

Indikativni kurs
Konvertor valuta