Kursna Lista dnevni kurs

Kursna lista Narodne Banke Srbije(NBS) na dan: 09.04.2021
Valuta Zemlja Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Promena % Datum
EUREU117.2111117.5638117.9165-0%09.04.2021
CHFŠvajcarska106.4298106.7500107.0703+0.21%09.04.2021
USDSAD98.463698.759999.0562-0.23%09.04.2021
GBPV.Britanija135.1760135.5827135.9894-0.45%09.04.2021
AUDAustralija75.096875.322875.5488-0.28%09.04.2021
CADKanada78.302678.538278.77380%09.04.2021
DKKDanska15.756115.803515.8509-0%09.04.2021
JPYJapan90.044790.315690.5865+0.07%09.04.2021
NOKNorveška11.618111.653111.6881-0.27%09.04.2021
SEKŠvedska11.511111.545711.5803+0.55%09.04.2021
RUBRuska Fed.1.27781.28161.2854-0.52%09.04.2021
CNYKina15.021515.066715.1119-0.31%09.04.2021
HUFMađarska32.681232.779532.8778+0.17%09.04.2021
KWDKuvajt326.1300327.1113328.0926-0.17%09.04.2021
HRKHrvatska15.470015.516515.5630+0.06%09.04.2021
BAMBiH59.929160.109460.2897-0%09.04.2021
PLNPoljska25.774825.852425.9300+0.66%09.04.2021
ATSAustrija-8.5437--0%09.04.2021
BEFBelgija-291.4330--0%09.04.2021
FIMFinska-19.7728--0%09.04.2021
FRFFrancuska-17.9225--0%09.04.2021
DEMNemačka-60.1094--0%09.04.2021
GRDGrčka-34.5015--0%09.04.2021
IEPIrska-149.2752--0%09.04.2021
ITLItalija-6.0717--0%09.04.2021
LUFLuksemburg-291.4330--0%09.04.2021
PTEPortugalija-58.6406--0%09.04.2021
ESPŠpanija-70.6573--0%09.04.2021
CZKČeška4.53644.55004.5637+0.19%09.04.2021

Dnevni kurs : uporedni prikaz kretanja vrednosti valuta

Grafički prikaz kretanja dnevnih vrednosti valuta (EUR, CHF, USD, GBP) u prethodne 3 godine.
*Pomeranjem klizača povećavate/smanjujete vremenski okvir podataka prikazanih na radnoj površini grafikona.

Kursna lista : ukrštenih kurseva

Valuta EUR CHF USD GBP AUD CAD JPY NOK SEK RUB
1 EUR = 1 1.1 1.19 0.87 1.56 1.5 130.17 10.09 10.18 91.73
1 CHF = 0.91 1 1.08 0.79 1.42 1.36 118.2 9.16 9.25 83.29
1 USD = 0.84 0.93 1 0.73 1.31 1.26 109.35 8.47 8.55 77.06
1 GBP = 1.15 1.27 1.37 1 1.8 1.73 150.12 11.63 11.74 105.79
1 AUD = 0.64 0.71 0.76 0.56 1 0.96 83.4 6.46 6.52 58.77
1 CAD = 0.67 0.74 0.8 0.58 1.04 1 86.96 6.74 6.8 61.28
1 JPY = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 0.01 1 0.08 0.08 0.7
1 NOK = 0.1 0.11 0.12 0.09 0.15 0.15 12.9 1 1.01 9.09
1 SEK = 0.1 0.11 0.12 0.09 0.15 0.15 12.78 0.99 1 9.01
1 RUB = 0.01 0.01 0.01 0.01 0.02 0.02 1.42 0.11 0.11 1
Vrednosti ukrštenih kurseva na dan 09.04.2021

Indikativni kurs
Konvertor valuta