Beogradska Berza - Tržišne informacije

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (31.10.2014)

GFOMGoša FOM a.d. , Smederevska Palanka3,45%
AIKBAIK banka a.d. , Niš2,65%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd1,29%
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd0,32%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (31.10.2014)

TIGRTigar a.d. , Pirot-10,89%
GMONGoša montaža a.d. , Velika Plana-6,00%
VZASVeterinarski zavod Subotica a.d. , Subotica-4,21%
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno-2,49%
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun-1,34%
SJPTSoja protein a.d. , Bečej-0,97%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd-0,24%

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (31.10.2014)

KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd23.634.617,00
NIISNIS a.d., Novi Sad2.989.878,00
JMBNJubmes banka a.d. , Beograd331.200,00
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd310.609,00
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno208.867,00
VZASVeterinarski zavod Subotica a.d. , Subotica122.670,00
AIKBAIK banka a.d. , Niš95.000,00
SJPTSoja protein a.d. , Bečej92.655,00
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac79.135,00
GMONGoša montaža a.d. , Velika Plana56.400,00


Dnevna statistika trgovanja na Beogradskoj berzi

Prime Listing - Akcije - (31.10.2014)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO838-0,248308408308334739.165
ENHL9380,32936940935938331310.609
NIIS8700,008708758698703.4362.989.878
SJPT713-0,9771572571071313092.655

Prime Listing - Obveznice RS - (31.10.2014)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
A201598,133,300,0098,1398,1398,1398,131.952228.114
A201694,153,880,0094,1594,1594,1594,151.466164.371

Standard Listing - Akcije - (31.10.2014)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
KMBN2.5911,292.5952.6292.5902.5919.12323.634.617
MTLC2.2610,002.2612.2612.2612.2613579.135

Open Market - Akcije - (31.10.2014)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
AIKB1.9002,651.9001.9001.9001.9005095.000
BIPB610,0061616161201.220
FITO3.600-1,343.6003.6003.6003.60013.600
GFOM2403,452402402402408420.160
GMON2.350-6,002.3502.3502.3502.3502456.400
IMPL900-2,49901901900900232208.867
JMBN3.6000,003.6003.6003.6003.60092331.200
KMBNPB9500,009509509509501950
MLSU1.6000,001.6001.6001.6001.6001422.400
PLNN21.5000,0021.50021.50021.50021.500121.500
TGAS5.7000,005.7005.7005.7005.700951.300
TIGR90-10,899092909017816.046
VZAS501-4,21505505500501245122.670

MTP - Akcije - (31.10.2014)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
DRMA78039,291.4501.8131.4501.131.000
GODD150-37,5079797911.850
NISS3300,00591590590194.700
NVBD2500,0014.83354022055.000
PLSD9600,0030303028.800
PMLI3700,0021561521579.550
PUUE5000,002015773.500
SKVB6.0000,00252525150.000
SKVBPB6.0000,0044424.000
SMPO1340,0025283253.350
TRMK8.2507,14253525206.250
VPDU6.0000,001920954.000

Izvor informacija: Beogradska Berza a.d.

AERO :: 838 :: -0,24    AIKB :: 1.900 :: 2,65    BIPB :: 61 :: 0,00    ENHL :: 938 :: 0,32    FITO :: 3.600 :: -1,34    GFOM :: 240 :: 3,45    GMON :: 2.350 :: -6,00    IMPL :: 900 :: -2,49    JMBN :: 3.600 :: 0,00    KMBN :: 2.591 :: 1,29    KMBNPB :: 950 :: 0,00    MLSU :: 1.600 :: 0,00    MTLC :: 2.261 :: 0,00    NIIS :: 870 :: 0,00    PLNN :: 21.500 :: 0,00    SJPT :: 713 :: -0,97    TGAS :: 5.700 :: 0,00    TIGR :: 90 :: -10,89    VZAS :: 501 :: -4,21    Beogradska Berza a.d.
DRMA :: 780 :: 39,29    GODD :: 150 :: -37,50    NISS :: 330 :: 0,00    NVBD :: 250 :: 0,00    PLSD :: 960 :: 0,00    PMLI :: 370 :: 0,00    PUUE :: 500 :: 0,00    SKVB :: 6.000 :: 0,00    SKVBPB :: 6.000 :: 0,00    SMPO :: 134 :: 0,00    TRMK :: 8.250 :: 7,14    VPDU :: 6.000 :: 0,00    Beogradska Berza a.d.
Cena zlata na dan 30.10.2014
1200.20 USD za Uncu      Promena: -0.9 %
Cena srebra na dan 30.10.2014
16.53 USD za Uncu      Promena: -3.39 %