Beogradska Berza - Tržišne informacije

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (24.06.2016)

BMBIBambi a.d. , Požarevac5,89%
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno1,10%
JMBNJubmes banka a.d. , Beograd0,10%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (24.06.2016)

EPENEnergoprojekt Entel a.d. , Beograd-10,27%
ALFAAlfa plam a.d. , Vranje-8,57%
NIISNIS a.d., Novi Sad-3,46%
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac-2,86%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd-2,80%
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej-2,56%
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd-0,92%
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno-0,18%
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun-0,04%

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (24.06.2016)

ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd3.599.484,00
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun2.867.300,00
NIISNIS a.d., Novi Sad1.657.109,00
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd1.066.520,00
ALFAAlfa plam a.d. , Vranje800.000,00
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd768.583,00
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno525.700,00
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš485.040,00
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno174.803,00
EPENEnergoprojekt Entel a.d. , Beograd155.000,00


Dnevna statistika trgovanja na Beogradskoj berzi

Prime Listing - Akcije - (24.06.2016)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO9000,00898900898900152136.780
ENHL1.2000,001.1971.2001.1971.2003.0003.599.484
NIIS614-3,466166256106142.6971.657.109
SJPT760-2,56761761760760142107.975

Prime Listing - Obveznice RS - (24.06.2016)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
RSO1498106,17300,007,56106,1730106,1730106,1730106,1730162.102.859

Standard Listing - Akcije - (24.06.2016)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
ALFA32.000-8,5732.00032.00032.00032.00025800.000
JESV4.0441,104.0104.0504.0104.044130525.700
KMBN1.458-2,801.4601.4611.4551.458527768.583
MTLC1.360-2,861.3901.3901.3501.360110149.600

Open Market - Akcije - (24.06.2016)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
AIKB1.7500,001.7501.7501.7501.75060105.000
BMBI49.9905,8949.99049.99049.99049.990299.980
CCNB5.3500,005.3505.3505.3505.3501369.550
DINNPB1.9400,001.9411.9411.9401.940250485.040
EPEN15.500-10,2715.50015.50015.50015.50010155.000
FITO2.650-0,042.6502.6502.6502.6501.0822.867.300
IMPL1.697-0,181.7001.7001.6011.697103174.803
JMBN4.0100,104.0104.0104.0104.01030120.300
TGAS8.204-0,928.2508.2508.2008.2041301.066.520

MTP - Akcije - (24.06.2016)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
GFOM3700,00951.02551.850
GMON1.9500,009781852039.000
RUDO1500,001.272800800120.000
SJKI2000,001001.27510020.000
STOTN2930,002.399400400117.200
ZLTP1.811-4,68575611.811

Izvor informacija: Beogradska Berza a.d.

AERO :: 900 :: 0,00    AIKB :: 1.750 :: 0,00    ALFA :: 32.000 :: -8,57    BMBI :: 49.990 :: 5,89    CCNB :: 5.350 :: 0,00    DINNPB :: 1.940 :: 0,00    ENHL :: 1.200 :: 0,00    EPEN :: 15.500 :: -10,27    FITO :: 2.650 :: -0,04    IMPL :: 1.697 :: -0,18    JESV :: 4.044 :: 1,10    JMBN :: 4.010 :: 0,10    KMBN :: 1.458 :: -2,80    MTLC :: 1.360 :: -2,86    NIIS :: 614 :: -3,46    SJPT :: 760 :: -2,56    TGAS :: 8.204 :: -0,92    Beogradska Berza a.d.
GFOM :: 370 :: 0,00    GMON :: 1.950 :: 0,00    RUDO :: 150 :: 0,00    SJKI :: 200 :: 0,00    STOTN :: 293 :: 0,00    ZLTP :: 1.811 :: -4,68    Beogradska Berza a.d.
Cena zlata na dan 24.06.2016
1333.75 USD za Uncu      Promena: 7.88 %
Cena srebra na dan 24.06.2016
17.51 USD za Uncu      Promena: 1.16 %