Beogradska Berza - Tržišne informacije

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (26.08.2016)

DNOSDunav osiguranje a.d. , Beograd10,78%
VITLVital a.d. , Vrbas9,65%
VBSEValjaonica bakra Sevojno a.d. , Sevojno8,11%
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno4,71%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd2,08%
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno0,72%
KMBNPBKomercijalna banka a.d. , Beograd0,39%
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej0,15%
BMBIBambi a.d. , Požarevac0,10%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (26.08.2016)

GLOSGlobos osiguranje a.d. , Beograd-20,50%
CCNBHalkbank a.d. , Beograd-13,57%
VZASVeterinarski zavod Subotica a.d. , Subotica-4,23%
NIISNIS a.d., Novi Sad-1,21%
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd-0,08%

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (26.08.2016)

BMBIBambi a.d. , Požarevac1.816.521,00
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno1.014.511,00
NIISNIS a.d., Novi Sad907.263,00
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac819.390,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd507.168,00
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd452.500,00
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno405.000,00
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej381.610,00
DNOSDunav osiguranje a.d. , Beograd324.855,00
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd190.000,00


Dnevna statistika trgovanja na Beogradskoj berzi

Prime Listing - Akcije - (26.08.2016)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO1.0782,081.0561.0971.0441.075472507.168
ENHL1.2500,001.2501.2501.2501.250362452.500
NIIS572-1,215765765705731.584907.263
SJPT6570,15660660655657581381.610

Prime Listing - Obveznice RS - (26.08.2016)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet

Standard Listing - Akcije - (26.08.2016)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
JESV4.0500,724.0504.0504.0504.050100405.000
MTLC1.4300,001.4301.4301.4301.430573819.390

Open Market - Akcije - (26.08.2016)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
BMBI62.6390,1062.64062.64062.63562.639291.816.521
CCNB6.050-13,576.0506.0506.0506.0501484.700
DNOS99710,788551.050855996326324.855
GLOS159-20,5015915915915910416.536
IMPL2.0474,712.0002.1002.0002.0414971.014.511
KMBNPB7810,397817817817814031.240
TGAS10.000-0,0810.00010.00010.00010.00019190.000
VBSE4008,114004004004005120.400
VITL7509,657507507507503022.500
VZAS340-4,23340340340340279.180

MTP - Akcije - (26.08.2016)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
CRFS6.100-39,005610530.500
GFOM3700,00520558508187.960
JGPK1.900-4,9555251528.500
NASP1.2000,00541550250300.000
NEKS1.10010,00831455.500
RUDO1500,002.0382.5002.038305.700
STOTN280-2,441.54225020056.000
VPDU7.500-6,25212121157.500

Izvor informacija: Beogradska Berza a.d.

AERO :: 1.078 :: 2,08    BMBI :: 62.639 :: 0,10    CCNB :: 6.050 :: -13,57    DNOS :: 997 :: 10,78    ENHL :: 1.250 :: 0,00    GLOS :: 159 :: -20,50    IMPL :: 2.047 :: 4,71    JESV :: 4.050 :: 0,72    KMBNPB :: 781 :: 0,39    MTLC :: 1.430 :: 0,00    NIIS :: 572 :: -1,21    SJPT :: 657 :: 0,15    TGAS :: 10.000 :: -0,08    VBSE :: 400 :: 8,11    VITL :: 750 :: 9,65    VZAS :: 340 :: -4,23    Beogradska Berza a.d.
CRFS :: 6.100 :: -39,00    GFOM :: 370 :: 0,00    JGPK :: 1.900 :: -4,95    NASP :: 1.200 :: 0,00    NEKS :: 1.100 :: 10,00    RUDO :: 150 :: 0,00    STOTN :: 280 :: -2,44    VPDU :: 7.500 :: -6,25    Beogradska Berza a.d.
Cena zlata na dan 26.08.2016
1317.25 USD za Uncu      Promena: -0.34 %
Cena srebra na dan 26.08.2016
18.65 USD za Uncu      Promena: 0.54 %