Beogradska Berza - Tržišne informacije

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (23.02.2017)

IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno12,90%
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd4,75%
KOPBKopaonik a.d. , Beograd1,60%
GLOSGlobos osiguranje a.d. , Beograd0,83%
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun0,74%
NIISNIS a.d., Novi Sad0,27%
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno0,05%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (23.02.2017)

KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd-1,65%
ALFAAlfa plam a.d. , Vranje-1,41%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd-0,42%
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd-0,29%

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (23.02.2017)

ALFAAlfa plam a.d. , Vranje3.185.000,00
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd2.832.435,00
NIISNIS a.d., Novi Sad1.863.777,00
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd1.123.139,00
TKVOTakovo a.d. , Gornji Milanovac572.168,00
KMBNPBKomercijalna banka a.d. , Beograd262.500,00
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun124.660,00
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd117.558,00
SJPTSojaprotein a.d. , Bečej70.200,00
GLOSGlobos osiguranje a.d. , Beograd48.800,00


Dnevna statistika trgovanja na Beogradskoj berzi

Prime Listing - Akcije - (23.02.2017)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO1.181-0,421.1761.1861.1761.1803541.295
ENHL1.3444,751.3001.3491.2801.3442.1082.832.435
NIIS7490,277457557427492.4881.863.777
SJPT6500,0065065065065010870.200

Prime Listing - Obveznice RS - (23.02.2017)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet

Standard Listing - Akcije - (23.02.2017)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
ALFA35.000-1,4135.00035.00035.00035.000913.185.000
JESV4.0500,054.0504.0504.0504.0501040.500
KMBN1.727-1,651.7601.7691.7201.7286501.123.139

Open Market - Akcije - (23.02.2017)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
FITO2.7100,742.7102.7102.7102.71046124.660
GLOS1220,8312212212212240048.800
IMPL3.50012,903.5003.5003.5003.50013.500
KMBNPB8750,00875875875875300262.500
KOPB1.9001,601.9001.9001.9001.900815.200
TGAS13.062-0,2913.06213.06213.06213.0629117.558
TKVO740,00747474747.732572.168
VZAS2310,00231231231231133.003

MTP - Akcije - (23.02.2017)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
AGMT800-20,00401003024.000
AKDM1650,00684890684112.860
AVEN1.0000,00244196116116.000
BNDS2.8000,00909090252.000
DRBR6000,00322133219.200
ENOP4.8000,006959974355.200
GFOM3700,002752318029.600
GMON2.259-1,87201502045.180
INXR17.0000,006112445765.000
PDCL5.5000,005799604752.612.500
PRAG600-14,291.33643010060.000
STAK1.0000,0065656565.000
STUP6.0000,00423110110660.000
TRGOM5100,002.831835626319.260

Izvor informacija: Beogradska Berza a.d.

AERO :: 1.175 :: -0,51    AIKB :: 1.850 :: 0,00    IMPL :: 3.010 :: -14,00    KMBN :: 1.749 :: 1,27    KOPB :: 1.900 :: 0,00    NIIS :: 750 :: 0,13    SJPT :: 650 :: 0,00    Beogradska Berza a.d.
Beogradska Berza a.d.
Cena zlata na dan 23.02.2017
1249.30 USD za Uncu      Promena: 0.95 %
Cena srebra na dan 23.02.2017
18.19 USD za Uncu      Promena: 0.33 %