Beogradska Berza - Tržišne informacije

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (03.07.2015)

LKDNLuka Dunav a.d. , Pančevo15,53%
AIKBAIK banka a.d. , Niš2,90%
NVBDNova Budućnost a.d. , Žarkovac1,75%
GLOSGlobos osiguranje a.d. , Beograd0,72%
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd0,37%
ALFAAlfa plam a.d. , Vranje0,33%
IMLKImlek a.d. , Beograd0,30%
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno0,02%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (03.07.2015)

AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd-1,54%
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun-0,84%
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd-0,02%

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (03.07.2015)

VITLVital a.d. , Vrbas4.203.100,00
ALFAAlfa plam a.d. , Vranje2.305.500,00
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd1.642.370,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd1.519.995,00
NVBDNova Budućnost a.d. , Žarkovac763.600,00
NIISNIS a.d., Novi Sad758.949,00
ALBSAlbus a.d. , Novi Sad645.930,00
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun498.866,00
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd316.807,00
AIKBAIK banka a.d. , Niš191.400,00


Dnevna statistika trgovanja na Beogradskoj berzi

Prime Listing - Akcije - (03.07.2015)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO1.211-1,541.2301.2301.2101.2141.2521.519.995
ENHL1.0960,371.0701.1201.0701.0941.5011.642.370
NIIS6630,006616656606621.146758.949

Prime Listing - Obveznice RS - (03.07.2015)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
A201697,552,76-0,0197,5497,5697,5397,558.184959.730

Standard Listing - Akcije - (03.07.2015)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
ALFA26.5000,3326.50026.50026.50026.500872.305.500
JESV5.4000,025.4005.4005.4005.40020108.000
MTLC2.0000,002.0002.0002.0002.0001734.000

Open Market - Akcije - (03.07.2015)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
AIKB1.7402,901.7401.7401.7401.740110191.400
ALBS4800,005505504805381.200645.930
DNOS8000,0080080080080043.200
FITO2.132-0,842.1502.1502.1112.132234498.866
GLOS1400,72140140140140720100.800
IMLK3.6300,303.6183.6303.6183.62548174.000
LKDN12.50015,5312.50012.50012.50012.500112.500
NVBD5801,756006005805981.276763.600
TGAS6.600-0,026.6016.6016.6006.60048316.807
TIGR800,0080808080504.000
VITL1.1000,001.1001.1001.1001.1003.8214.203.100

MTP - Akcije - (03.07.2015)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
BIPB230,001.1709.508701.610
CEBJ2.1000,00151107107224.700
CNPR1.5000,0053321624.000
CTVB360-10,002.0123124616.560
DVDP9500,0081818176.950
IKRB20011,11207551.000
INIM3.9000,0022871246.800
MBLS1.8965,335322245094.800
PARP7000,0025134510674.200
PMLI3900,0013819313853.820
SJPR5000,004121.020412206.000
VINZ3.5000,001368484294.000

Izvor informacija: Beogradska Berza a.d.

AERO :: 1.211 :: -1,54    AIKB :: 1.740 :: 2,90    ALBS :: 480 :: 0,00    ALFA :: 26.500 :: 0,33    DNOS :: 800 :: 0,00    ENHL :: 1.096 :: 0,37    FITO :: 2.132 :: -0,84    GLOS :: 140 :: 0,72    IMLK :: 3.630 :: 0,30    JESV :: 5.400 :: 0,02    LKDN :: 12.500 :: 15,53    MTLC :: 2.000 :: 0,00    NIIS :: 663 :: 0,00    NVBD :: 580 :: 1,75    TGAS :: 6.600 :: -0,02    TIGR :: 80 :: 0,00    VITL :: 1.100 :: 0,00    Beogradska Berza a.d.
BIPB :: 23 :: 0,00    CEBJ :: 2.100 :: 0,00    CNPR :: 1.500 :: 0,00    CTVB :: 360 :: -10,00    DVDP :: 950 :: 0,00    IKRB :: 200 :: 11,11    INIM :: 3.900 :: 0,00    MBLS :: 1.896 :: 5,33    PARP :: 700 :: 0,00    PMLI :: 390 :: 0,00    SJPR :: 500 :: 0,00    VINZ :: 3.500 :: 0,00    Beogradska Berza a.d.
Cena zlata na dan 03.07.2015
1168.90 USD za Uncu      Promena: -0.27 %
Cena srebra na dan 03.07.2015
15.70 USD za Uncu      Promena: -0.06 %