Beogradska Berza - Tržišne informacije

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (26.05.2016)

NIISNIS a.d., Novi Sad1,57%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd1,05%
IMLKImlek a.d. , Beograd0,03%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (26.05.2016)

MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac-50,87%
TIGRTigar a.d. , Pirot-10,00%
AIKBAIK banka a.d. , Beograd-2,11%
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun-0,90%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd-0,34%

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (26.05.2016)

NIISNIS a.d., Novi Sad6.254.761,00
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd3.393.330,00
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd1.897.500,00
IMLKImlek a.d. , Beograd726.959,00
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun631.750,00
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac147.240,00
EPENEnergoprojekt Entel a.d. , Beograd99.997,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd63.937,00
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno60.000,00
TGASMesser Tehnogas a.d. , Beograd48.006,00


Dnevna statistika trgovanja na Beogradskoj berzi

Prime Listing - Akcije - (26.05.2016)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO890-0,348828908828887263.937
ENHL1.1000,001.1001.1001.1001.1001.7251.897.500
NIIS6481,576456506416489.6566.254.761

Prime Listing - Obveznice RS - (26.05.2016)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet

Standard Listing - Akcije - (26.05.2016)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
JESV4.0000,004.0004.0004.0004.0001560.000
KMBN1.4411,051.4501.4501.4301.4412.3553.393.330
MTLC1.351-50,871.3401.3601.3401.351109147.240

Open Market - Akcije - (26.05.2016)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
AIKB1.762-2,111.7621.7621.7621.7621017.620
DINNPB1.9100,001.9101.9101.9101.9101019.100
EPEN10.0000,009.99910.0009.99910.0001099.997
FITO2.527-0,902.5112.5312.5112.527250631.750
IMLK5.8630,035.8665.8665.8615.863124726.959
INNK3070,003073073073076219.034
TGAS8.0010,008.0018.0018.0018.001648.006
TIGR90-10,0090909090585.220

MTP - Akcije - (26.05.2016)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
ENOP4.500-0,13297161045.000
GFOM2600,0033269016041.600
GMON1.9500,103851.2254995.550
JGPK1.989-0,05104463059.670
NKDJ71018,3310442.840
STOTN3000,001.55010010030.000
UNPR5000,001043.98910452.000
ZONE10250,002.6433.9432.643269.586

Izvor informacija: Beogradska Berza a.d.

AERO :: 890 :: -0,34    AIKB :: 1.762 :: -2,11    DINNPB :: 1.910 :: 0,00    ENHL :: 1.100 :: 0,00    EPEN :: 10.000 :: 0,00    FITO :: 2.527 :: -0,90    IMLK :: 5.863 :: 0,03    INNK :: 307 :: 0,00    JESV :: 4.000 :: 0,00    KMBN :: 1.441 :: 1,05    MTLC :: 1.351 :: -50,87    NIIS :: 648 :: 1,57    TGAS :: 8.001 :: 0,00    TIGR :: 90 :: -10,00    Beogradska Berza a.d.
ENOP :: 4.500 :: -0,13    GFOM :: 260 :: 0,00    GMON :: 1.950 :: 0,10    JGPK :: 1.989 :: -0,05    NKDJ :: 710 :: 18,33    STOTN :: 300 :: 0,00    UNPR :: 500 :: 0,00    ZONE :: 102 :: 50,00    Beogradska Berza a.d.
Cena zlata na dan 30.05.2016
1205.05 USD za Uncu      Promena: -1.35 %
Cena srebra na dan 30.05.2016
16.00 USD za Uncu      Promena: -1.96 %