Beogradska Berza - Tržišne informacije

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (21.10.2014)

GLOSGlobos osiguranje a.d. , Beograd5,95%
BIPBBIP a.d. , Beograd4,55%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd4,17%
KMBNPBKomercijalna banka a.d. , Beograd2,99%
PIONPionir PP Srbobran a.d. , Srbobran2,86%
TIGRTigar a.d. , Pirot2,04%
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd1,60%
AGBCAgrobačka a.d. , Bačka Topola0,62%
FITOGalenika Fitofarmacija a.d. , Zemun0,57%
MLSUMlekara a.d. , Subotica0,06%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (21.10.2014)

CCNBČačanska banka a.d. , Čačak-6,03%
NIISNIS a.d., Novi Sad-2,04%
JESVJedinstvo a.d. , Sevojno-0,74%
ALFAAlfa plam a.d. , Vranje-0,38%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd-0,35%
SJPTSoja protein a.d. , Bečej-0,14%

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (21.10.2014)

NIISNIS a.d., Novi Sad15.850.250,00
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd11.250.000,00
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd3.128.060,00
SJPTSoja protein a.d. , Bečej1.996.450,00
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac1.397.434,00
MLSUMlekara a.d. , Subotica1.351.850,00
PIONPionir PP Srbobran a.d. , Srbobran900.050,00
IMLKImlek a.d. , Beograd673.530,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd327.115,00
BIPBBIP a.d. , Beograd279.635,00


Dnevna statistika trgovanja na Beogradskoj berzi

Prime Listing - Akcije - (21.10.2014)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO850-0,35835850835850385327.115
ENHL9551,609409609409553.2763.128.060
NIIS865-2,0488088286086618.30815.850.250
SJPT724-0,147107257107242.7591.996.450

Prime Listing - Obveznice RS - (21.10.2014)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
A201597,993,390,0097,9997,9997,9997,991.629190.893
A201694,053,880,1293,9494,0593,9493,982.772311.538

Standard Listing - Akcije - (21.10.2014)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
ALFA16.637-0,3816.80016.80016.50116.63711183.006
JESV5.750-0,745.7505.7505.7505.75030172.500
KMBN2.5004,172.5002.5002.5002.5004.50011.250.000
MTLC2.2500,002.2502.2902.2492.2506211.397.434

Open Market - Akcije - (21.10.2014)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
AGBC1.4580,621.4501.5001.4501.4581217.500
AIKB1.8000,001.8001.8001.8001.8005090.000
BIPB924,55939586923.051279.635
CCNB15.050-6,0315.05015.05015.05015.050575.250
FITO3.7200,573.7003.7503.7003.720518.600
GLOS895,959090858933630.070
IMLK4.7100,004.7104.7104.7104.710143673.530
IMPL9900,009909909909901413.860
JMBN4.0000,003.7014.0003.7013.801311.402
KMBNPB1.0002,991.0001.0001.0001.0001919.000
MLSU1.6000,061.5701.6001.5701.6008451.351.850
PION18.0012,8618.00118.00118.00118.00150900.050
TIGR1502,0415015014615063895.660
VITL9000,009009009009005045.000

MTP - Akcije - (21.10.2014)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
DRMA441-38,751.531582410.584
HMSK4.1500,00104416.600
INIM3.9000,0016161662.400
IRTL4000,009112454518.000
IZPR19.60040,00305830588.000
NSSJ4000,0035663514.000
PDZA5.5000,00235136136748.000
PTLK2420,001019.59810240
PUUE5000,002703747638.000
RMBG250,0047100471.175
SINTU3602,86795660660237.600
SMPO1340,001013607710.318
TRGOM2500,002.480215153.750
ZISR1.4000,006111.400

Izvor informacija: Beogradska Berza a.d.

AERO :: 850 :: -0,35    AGBC :: 1.458 :: 0,62    AIKB :: 1.800 :: 0,00    ALFA :: 16.637 :: -0,38    BIPB :: 92 :: 4,55    CCNB :: 15.050 :: -6,03    ENHL :: 955 :: 1,60    FITO :: 3.720 :: 0,57    GLOS :: 89 :: 5,95    IMLK :: 4.710 :: 0,00    IMPL :: 990 :: 0,00    JESV :: 5.750 :: -0,74    JMBN :: 4.000 :: 0,00    KMBN :: 2.500 :: 4,17    KMBNPB :: 1.000 :: 2,99    MLSU :: 1.600 :: 0,06    MTLC :: 2.250 :: 0,00    NIIS :: 865 :: -2,04    PION :: 18.001 :: 2,86    SJPT :: 724 :: -0,14    TIGR :: 150 :: 2,04    VITL :: 900 :: 0,00    Beogradska Berza a.d.
DRMA :: 441 :: -38,75    HMSK :: 4.150 :: 0,00    INIM :: 3.900 :: 0,00    IRTL :: 400 :: 0,00    IZPR :: 19.600 :: 40,00    NSSJ :: 400 :: 0,00    PDZA :: 5.500 :: 0,00    PTLK :: 24 :: 20,00    PUUE :: 500 :: 0,00    RMBG :: 25 :: 0,00    SINTU :: 360 :: 2,86    SMPO :: 134 :: 0,00    TRGOM :: 250 :: 0,00    ZISR :: 1.400 :: 0,00    Beogradska Berza a.d.
Cena zlata na dan 06.10.2014
1207.15 USD za Uncu      Promena: 1.37 %
Cena srebra na dan 06.10.2014
16.86 USD za Uncu      Promena: 0.06 %