Beogradska Berza - Tržišne informacije

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (28.04.2016)

VITLVital a.d. , Vrbas25,87%
JMBNJubmes banka a.d. , Beograd21,88%
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš2,17%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd2,14%
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd2,10%
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd1,25%
TIGRTigar a.d. , Pirot1,01%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (28.04.2016)

IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno-11,78%
KOPBKopaonik a.d. , Beograd-1,34%
NIISNIS a.d., Novi Sad-0,16%
IMLKImlek a.d. , Beograd-0,16%

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (28.04.2016)

NIISNIS a.d., Novi Sad976.312,00
ALFAAlfa plam a.d. , Vranje231.007,00
TETOTE - TO a.d. , Senta226.950,00
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd214.500,00
TIGRTigar a.d. , Pirot167.600,00
ENHLEnergoprojekt holding a.d. , Beograd156.220,00
IMPLImpol Seval a.d. , Sevojno94.550,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd89.622,00
IMLKImlek a.d. , Beograd77.250,00
DINNPBPhilip Morris Operations a.d. , Niš67.873,00


Dnevna statistika trgovanja na Beogradskoj berzi

Prime Listing - Akcije - (28.04.2016)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO8911,2588089588088710189.622
ENHL1.0702,101.0701.0701.0701.070146156.220
NIIS610-0,166056116056091.604976.312
SJPT8000,008008008008007056.000

Prime Listing - Obveznice RS - (28.04.2016)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
RSO1613598,47520,002,8998,475298,475298,475298,47521.140137.654.545

Standard Listing - Akcije - (28.04.2016)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
ALFA33.0010,0033.00133.00133.00133.0017231.007
KMBN1.4302,141.4301.4301.4301.430150214.500

Open Market - Akcije - (28.04.2016)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
DINNPB1.8852,171.9001.9001.8501.8853667.873
IMLK5.150-0,165.1505.1505.1505.1501577.250
IMPL1.550-11,781.5501.5501.5501.5506194.550
JMBN4.87521,884.8754.8754.8754.8751048.750
KOPB1.399-1,341.4001.4001.3961.3991723.788
LSTA3550,003553553553554817.040
TETO2.5500,002.5502.5502.5502.55089226.950
TIGR1001,011001001001001.676167.600
VITL90025,8790090090090054.500

MTP - Akcije - (28.04.2016)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
AMSOPB7000,0032520442.800
ENOP4.9000,0017812632156.800
INIM3.8000,00175212179.800
NASP690-25,812082303020.700
STOTN34513,111.410130196.555

Izvor informacija: Beogradska Berza a.d.

AERO :: 891 :: 1,25    ALFA :: 33.001 :: 0,00    DINNPB :: 1.885 :: 2,17    ENHL :: 1.070 :: 2,10    IMLK :: 5.150 :: -0,16    IMPL :: 1.550 :: -11,78    JMBN :: 4.875 :: 21,88    KMBN :: 1.430 :: 2,14    KOPB :: 1.399 :: -1,34    LSTA :: 355 :: 0,00    NIIS :: 610 :: -0,16    SJPT :: 800 :: 0,00    TETO :: 2.550 :: 0,00    TIGR :: 100 :: 1,01    VITL :: 900 :: 25,87    Beogradska Berza a.d.
AMSOPB :: 700 :: 0,00    ENOP :: 4.900 :: 0,00    INIM :: 3.800 :: 0,00    NASP :: 690 :: -25,81    STOTN :: 345 :: 13,11    Beogradska Berza a.d.
Cena zlata na dan 29.04.2016
1279.50 USD za Uncu      Promena: 1.04 %
Cena srebra na dan 29.04.2016
17.85 USD za Uncu      Promena: 1.65 %